Adriana Lima’dan eski sevgililerini üzecek paylaşım! İşte inandığı tek gerçek aşk

byadmin

Son olarak iş adamı Emir Uyar ile ilişki yaşayan ünlü model Adriana Lima, eski aşklarını tarihe gömecek bir paylaşım yaptı. 38 yaşındaki model, kızları ile çekilen bir pozunu “İnandığım tek gerçek aşk.. Geri kalanı tarih” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

38 yaşındaki Brezilyalı model Adria Lima, Instagram hesabında yaptığı son paylaşımla eski sevgililerini adeta tarihe gömdü.

Son olarak Türk iş adamı Emir Uyar ile ondan önce de Metin Hara ile aşk yaşayan, gönül defterine bir evliliğin yanı sıra birçok ünlü sevgili sığdıran Lima, tek gerçek aşkının ne olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

“İNANDIĞIM TEK GERÇEK AŞK”

Adriana Lima, kızları Valentina ve Sienna ile birlikte havalimanında çekilen bir pozunu “İnandığım tek gerçek aşk.. Geri kalanı tarih” notuyla paylaştı.

Birçok takipçisi de bu paylaşıma hem beğeni yağdırdı hem de “aynı fikirde olduğunu” belirtti.

Haber Videosu: Adriana Lima’dan eski sevgililerini üzecek paylaşım! İşte inandığı tek gerçek aşk

Next Post

Jelena Karleusa'nın iç çamaşırlı Noel pozu nefes kesti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Beşiktaş’ın eski oyuncusu Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa’nın, sosyal medya hesabından paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraf, beğeni yağmuruna tutuldu. Beşiktaş’ın eski futbolcusu Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa, paylaştığı fotoğrafla nefes kesti. Yatakta iç çamaşırıyla poz veren ünlü şarkıcının Noel konseptli pozu 100 binden fazla beğeni aldı. Sosyal medya fenomeni […]
Ücretsiz Wordpress Temaları