15 Fotoğraf Sergisi Ayrıca “ İZ “ adlı inceleme kitabı var.

byadmin

ZEKERİYYA AKBAŞ


1992 yılında Kütahya’da doğdum. Lise çağına kadar Kütahya’da okuyup, lise son sınıfta Isparta’ya gittim. Üniversiteyi kendi memleketimde kazanıp Dumlupınar Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun oldum. Ve aynı zamanda Maliye son sınıf öğrencisiyim.
6 yıldır kesintisiz fotoğrafla uğraşmaktayım. 3 dönem fotoğraf eğitmenliği yaptım.
İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından desteklenen Engelliler Destek Programı çerçevesinde Kütahya Valiliği, Kütahya Belediyesi sorumluluğu altında EDES, “ Sessiz Sinema “ fotoğraf eğitimini üstlendim.
Kursiyerlerim, dernek üyeleri ve fotoğraf dernekleri ile bugüne kadar Kütahya ve çeşitli illerde 15 fotoğraf sergisi açtık. Ayrıca “ İZ “ adlı inceleme kitabı yazmış olup aynı adı taşıyan bireysel fotoğraf sergimi açtım.
UNESCO yaratıcı şehirler ağı: Kütahya çinisi projesinde Kütahya Belediyesi ve Zafer Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa çalışarak fotoğraflarımla destek oldum.
Ulusal birçok dergide fotoğraflarım yer aldı. Kütahya Evliya Çelebi Fotoğraf Derneğine üyeyim. Profesyonel olarak edebiyat ile de uğraşmaktayım.
Fotoğraf benim için yaşam biçimlerini, insanları, gelenek ve görenekleri ifade edebilme aracıdır. Bununla beraber fotoğrafın bana çok şey kattığını düşünmekteyim.

 

Next Post

İngiliz model Elizabeth Hurley, üstsüz noel paylaşımıyla sosyal medyayı salladı

TweetlePaylaş91PaylaşPin91 Paylaşımlar Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken 54 yaşındaki İngiliz model Elizabeth Hurley, son iki paylaşımıyla gündem oldu. Dün üstsüz bir fotoğrafını paylaşan güzel modelin söz konusu paylaşımına binlerce beğeni geldi. 54 yaşına gelmesine rağmen kusursuz fiziğiyle adeta zamana meydan okuyan ünlü İngiliz model Elizabeth Hurley, sosyal medyadan […]
Ücretsiz Wordpress Temaları